Консультація астролога і для чого вона потрібна?

Астрологія – це не прогнози в глянцевих журналах, це не про те, чи підходить Овен Водолію, чи який знак самий успішний. Це не просто положення планет в знаках як констатація факту, як стала позиція. І це, звичайно, не про розважальний канал, на якому розбирають чи працює астрологія чи ні, чи не гріх нею займатися, і для чого замовляти консультацію астролога, якщо це все обман і всі вони шахраї.

Коли дивишся на все це, то стає трохи сумно, тому що астрологія – древня наука. Це навіть не просто наука, а Зіркова інструкція або навіть можна сказати паспорт для комфортного життя на планеті Земля. Це надзвичайно глибока система розуміння світу і себе в цьому світі, своїх задач, можливостей та вразливості.

Консультація астролога на сьогоднішній день – це не дань моді, а можливість подивитися на себе та свої задачі з більш високого рівня.

Ми живемо в ритмі з Всесвітом, і якраз астрологічна консультація допомагає зрозуміти ці ритми, бути з ними синхронними. Астрологічна консультація – це ваш навігатор по певному життєвому періоду, але за кермом свого життя знаходитеся ви самі.

Консультація астролога може допомогти розібратися в собі (натальна карта), в партнерських стосунках (синастрія), може допомогти знайти відповідь на конкретне питання (хорар), може допомогти проаналізувати певний період в житті (прогноз) щоб зрозуміти, як краще та максимально ефективно його використати.

Кожен з нас проходить свої уроки та випробування, але коли ми їх знаємо та до них готові, то мажмо перевагу. І якраз в цьому і допомагає астрологічна консультація.

Чому варто замовляти астрологічну консультацію та яку саме?

Якщо це ваше перше звернення до астролога, то варто почати з натальної карти. Ви зможете проаналізувати себе, зрозуміти, чому в вашому житті відбуваються ті чи інші події, побачити свої сильні та слабкі сторони. Ви дізнаєтесь, як підсилити та гармонізувати певні сфери життя, та і саме життя в цілому. Після консультації ви подивитесь на себе по новому, ви змінитесь – це точно.

Натальна карта – це ваш Золотий ключик від дверей під назвою Щастя.

Якщо питання стосується партнерства, то консультація по сумісності (синастрія) покаже не те, наскільки ви сумісні (несумісних пар не буває!!!), а що зробити і зрозуміти, щоб бути щасливим в парі, які задачі з партнером вам потрібно пройти, для чого вас звели Небеса.

Астрологічна консультація по конкретному питанню (хорар) допоможе зробити швидкий аналіз ситуації, і, як результат, вбереже вас від невірних рішень, вчинків, втрат, в тому числі і фінансових.

Пізнавайте себе і свій світ – це завжди не тільки цікаво, але й корисно.

Чим я можу бути вам корисною і чому саме я?

В своїй роботі я використовую знання двох шкіл астрології, традиційної та авестійської. Це дозволяє дати клієнту більш повну та глибоку інформацію, подивитися на питання з різних сторін.

У всесвіті все знаходиться в русі, і я – не виключення. Постійно навчаюсь і підвищую свій професійний рівень, відвідуючи майстер-класи та семінари відомих майстрів, адже астрологія настільки глибока, що кожного разу ти для себе відкриваєш щось нове, щось, що можна використати в подальшому в своїй практиці.

Коректуючи натальну карту чи ситуацію, я використовую знання з літотерапії та ефірні олії. Це надзвичайно дієві методи, ви точно не залишитеся до них байдужими.

Я надзвичайно люблю Астрологію. Для мене це і робота, і хобі, і стиль життя. І я дійсно, від щирого серця радію, коли можу хоч трохи допомогти вам своїми знаннями.

Після астрологічної консультації ваше життя точно зміниться – я навчу вас, як відкрити двері для чудес!