Астрологічний Новий рік починається 21 березня та його початку передують Нульові дні, Дні Дельфіна чи «Дні суму та плачу». Що це за дні, яку містерію вони розкривають, як правильно себе поводити в цей період?

Назва Нульові дні говорить сама за себе, це період обнулення, відпускання всього, що віджило та непотрібне, це період очищення душі, тіла, дому, простору. Також це період посту та поминання пращурів.

У зороастрійців в ці дні був строгий піст «Дні суму та плачу», який тривав до 21 березня, коли Сонце заходило в 1 градус Овна, ознаменовуючи новий виток, новий рік, пробудження природи, день Весняного рівнодення.

У зороастрійців перший місяць називався Фравардин – місяць Фравошів, наших пращурів.

Пращури завжди відігравали важливу роль, саме міцні стосунки з ними, підтримання традицій, шанування роду давали допомогу та підтримку.

В нульові дні важливо підготувати себе до прийняття нових енергій, щоб в Новому році почати все з чистого листа.

Знак Риб закриває Зодіакальне коло, призиваючи до розкаяння, милосердя, прощення та любові. І ці останні 5, іноді 6 днів знаку розкривають містерію Риб, їх вищу задачу, завершення та початок.

Звідки беруться ці 5 днів?

Зодіакальне коло складається з 360 градусів. Кожного дня Сонце проходить 1 градус. Але так як рік має 365 (366 у високосний рік) днів, то 5 (6 у високосний рік) днів і являються Нульовими Сонячними Днями чи Днями Дельфіна.

Ці дні енергетично складні. У нас майже не залишилося сонячної енергії, часто можемо відчувати самотність, відсутність сил, тривогу та сум, незахищеність. В ці дні старалися відмовитися від м’ясної їжі, якщо складно витримати строгий піст, то вживайте в раціоні більше овочів, фруктів, горіхів, зелені, трав’яних чаїв.

Проживіть ці дні в чистоті Духа, Душі та Тіла. Дуже важлива чистота в думках, словах та вчинках. Відходьте від негативу, конфліктів, пліток, постарайтесь максимально не включатися в негативні обговорення, не потрапляти під вплив інших. Почніть все з чистого паперу, пробачте та попросіть прощення, відпустіть все, що заважає рухатися далі. Це унікальна можливість отримати якісний еволюційний стрибок, який змінить ваше життя.

 Тотем цих днів Дельфін. Це мабуть одна з самих надзвичайних рас, яка дожила до наших днів, яка пам’ятає багато культур та цивілізацій, але на протязі всіх віків залишається з людиною, надіючись, що людина теж зможе зрозуміти їх мудрість, стане такими ж чистими та безпосередніми, як вони. Важливо, що в Індії дельфіни признані як особистості. Дельфіни унікальні. Вони бережуть мудрість століть, вони є провідниками вищого світу, але вони як діти : грайливі, чисті, наївні.

Народжені в Дні Дельфіна особливі люди. Їхня мудрість та інтуїція допомагає розкрити таємниці, це провідники інформації. Вони під захистом Вищих сил, тому завжди відчувають підтримку та допомогу Небес. Такі люди відкриті, довірливі, вразливі, вони як діти. Вони тактовні та благородні, можуть бути хорошими лікарями, вчителями, психологами, езотериками.

Всесвіт завжди готовий захистити таких людей, тому що ображати народжених в Дні Дельфіна, або ж самих дельфінів - то страшний гріх. За це можна поплатитися дитиною, буває, що рід просто прибирають.

 Антитотем цих днів - Акула. Важливо народженим в цей день не перетворитися в її подібність : бути жадібними, агресивними, йти до цілі по головам інших, бути людиною без моральних принципів. Готовими заради грошей та наживи на все.

Кожен з цих сонячних днів має Вищого Покровителя. Та кожен день присвячений одній із рас, яка прийшла на Землю.

П’ять рас – це п’ять великих народів, п’ять егрегорів. Кожен з них мав свою місію, кожен з них приніс на Землю унікальні знання. На превеликий жаль, з часом знання та досвід народи почали використовувати не на благо, а для підтримки зла. За що і були покарані.

Тим, хто любить зануритися в історію, вивчаючи давні цивілізації, буде цікаво впізнати в них певну расу. В кожному з нас є частинка кожної раси, тому важливо рухатися до Світла, до початкових вібрацій, які ці народи несли.

Ці дні – дня пам’яті, каяття. Та молитви за кожну расу. Це і нагадування нам, що може бути, якщо вибираємо Темряву.

1-й нульовий день

ПОВ'ЯЗАНИЙ З БЛАКИТНОЮ РАСОЮ

Ее представники вважаються корінними жителями Землі. Від самого початку вони проживали на великому континенті, що розміщувався напроти Півночі – Антарктида. А з початком похолодання перебралися спочатку на африканський континент, а потім на південь Азіїї, де і поширилися по всій території. Вони дали цивілізацію давньої Ассиріїї, Вавілону – шумери, а наш час це араби та євреї.

Це аборигенна раса Землі.

Від блакитної раси земляни унаслідували зелені очі, тонку попелясто-блакитну шкіру, темне кучеряве волосся.

Ландшафт : море

Сторона світу : південь

Колір : блакитний

Камені : аметист, селеніт

Головне знання, яке принести на Землю пов’язано з Прозерпіною. Це знання символів та системи чисел, аналіз, формули, які описують всі явища, магія чисел та все, що з цим пов’язано.

Гріх блакитної раси – зрадництво, брехня, осквернення істини. Її представники служили одночасну і Богу і Дияволу, вони стали причиною первинного зла на Землі.

Саме вони і принесли на Землю хвороби.

Люди. Народжені в цей день, більше ніж інші несуть собі енергії Блакитної раси. Тому так важливо для них мати чітку життєву позицію, не служити двом господарям, не пристосовуватися, а вміти брати відповідальність на себе.

Молитися заради прощення гріхів Блакитної Раси потрібно повернувшись на Південь.

Постарайтеся в цей день не приймати відповідальних рішень. А якщо потрібно зробити вибір, по повністю беріть відповідальність за свої дії.

2-й нульовий день

ПОВ'ЯЗАНИЙ З ЖОВТОЮ РАСОЮ

Вважається, що представники цієї раси пов’язані з затонувши в Тихому океані континентом Пацифідой. На Землю вони прийшли з сузір’я Лебедя та Ліри, яке пов’язане з зіркою Вега.

Саме вони стали пращурами китайців та споріднених з ними народів, в сучасній класифікації це монголоїдна раса.

Від представників Жовтої раси в спадок маємо жовтий колір очей, та так звані «тигрові очі», жовто-зелену райдужку, жовтий колір шкіри та пряме жорстке чорне волосся.

Ландшафт : гори

Сторона світі : схід

Колір : жовтий

Камінь : жадеїт

На Землю представники цієї раси принесли ритуал. Принесення на Землю те. Що є на Небі, гармонізація простору та часу, відповідність житті в потоці часовому та просторовому. Мантика, всі види передбачень, вміння виявляти через дрібниці скриту систему знань, розуміння цілісності та єдності Всесвіту.

Гріх жовтої раси : вона не зробила вибір між Світлом та Темрявою, війнами порушила Космічні закони, в результаті чого багато ритуалів було втрачено.

Про прощення гріхів Жовтої раси моляться на Схід.

Люди. Народжені в цей день, повинні не боятися робити вибір. Абсолютна стабільність може призвести до зупинник їх розвитку. Також варто пам’ятати і про гординю, для таких людей вона дуже небезпечна.

3-й нульовий день

ПОВ'ЯЗАНИЙ З ЧОРНОЮ РАСОЮ

Представники цієї раси – лемурійці, пов’язані з центром Землі. Це Індійський океан, що зв’язує міст між Мадагаскаром та Цейлоном, де ще збереглася первозданна природа.

Нащадки цієї раси – африканські народи.

На землю Чорна раса прийшла з Сиріуса та Оріона, все сузір’я Великого Пса.

Представники мали чорну шкіру, широкий ніс, чорні чи карі очі та великий зріст.

Ландшафт : ліс, джунглі

Сторона світу : центр, дім

Колір : чорний

Камінь : обсидіан

Вони принесли на Землю всі тантричні знання, магію, роботу з стихіями, духами, енергією.

Гріх Чорної раси : це початковий вибір в сторону Зла, служіння Злу. Усунення тантри, чорна магія, канібалізм. Вони порушили цілісність Всесвіту.

Моляться за прощення гріхів Чорної раси в стінах свого будинку. Цей день вважається чорно магічним, тому будьте обережні.

Народжені в цей день дуже чітко мають розуміти, що таке Зло та не переходити на його сторону. Можуть мати магічні здібності. Головне розуміти як їх використовувати для блага.

4-й нульовий день

ПОВ'ЯЗАНИЙ З ЧЕРВОНОЮ РАСОЮ

Територія Червоної раси- давня затоплена Атлантида. Її нащадки ( віддалено) являються індійці, які майже зникли з лиця Землі, майя, ацтеки, фінікійці та єгиптяни.

Прийшли на Землю з сузір’я Кассіопея.

Представники мали червоно-бронзовий колір шкіри, сірі очі кошачого розрізу, видовжені, та волосся бронзового кольору.

Ландшафт: ріка, водоспад

Сторона світу: захід

Колір: червоний, пурпуровий

Камінь: агат переливчатий

Принесли на Землю знання про алхімію, метаморфози, перетворення речовин, здобули безсмертя.

Гріх Червоної раси так зване переверництво. Маючи такі колосальні знання, атланти втрутилися в природу гені, що дало мутації та хвороби, виведення штучних форм життя призвело до вимирання цілих народів. Вони відкрили бісам дорогу на Землю.

За прощення гріхів Червоної раси моляться на Захід.

Люди, народжені в цей день, повинні шукати істину спираючись на космічні закони та використовувати знання тільки на благо, шукати істинні ( першоджерела) знання та вчителів.

5-й нульовий день

ПОВ'ЯЗАНИЙ З БІЛОЮ РАСОЮ

Біла раса прийшла на Землю для спасіння, вона дала Спасителя людям. Раса прив’язана до Великої Медведиці.

Їх земля – це затоплена Арктида, яка знаходилась в Північному Льодовитому океані. Вона навіть географічно протистоїть південному полюсу та Антарктиді.

Це представники народів Європи : скандинави, слов’яни, німці.

Представники мали світлу шкіру та блакитні очі.

Ландшафт: поле, сад

Сторона світу: північ

Колір: білий, срібно- білий

Камінь: авантюрин

Вони принесли на Землю поняття Космічного Закону, вони викрили Зло та протистояли йому. Вони ввели невербальну систему знань, коли інформація передається з вуст в уста, через потік, через ініціацію. Вони принесли поняття відповідальності за всі свої вчинки, слова та думки. Це поняття про добро та зло, знання космогенезиса, медицини та астрології. Вони дали нам Спасителя, чого не було до цього ні в одній расі.

Біла раса свідомо йшла по шляху Світла, але спокусилась гординею, не змогла в повній мірі протистояти спокусі.

За гріхи Білої раси моляться на Північ.

Народжені в цей день: не піддавайтесь гордині, вмійте протистояти спокусі, прислухайтесь до інтуїції, живіть в потоці.

6-й нульовий день (коли буває високосний рік)

ПОВ'ЯЗАНИЙ З ФІОЛЕТОВОЮ РАСОЮ

Це день Саошианта – майбутньої раси людства, яка прийде та зможе очистити Світ від зла, зможе відновити Космічні Закони та Закони Всесвіту.

Символ: хмаринка

Колір: фіолетовий

(за матеріалами лекцій П.П. Глоби)