Прогноз на 2023 рік Павича в календарі стародавніх Аріїв

Зміст:

2023 рік Павича в календарі зороастрійців

Рік Павича – це 22 рік у 32-річному календарі зороастрійців.

Календар стародавніх Аріїв (Зороастрійський) знають менше, ніж східний (китайський). Тільки останні кілька років йому почали приділяти більше уваги. Календар побудований на 32-річному циклі Сатурна, тому його ще прийнято називати сатурніанським. Повний цикл Сатурна, коли він ще був не осквернений злом, був саме 32 роки, а не 29, як зараз вважається. Сатурн – хранитель часу та циклів. Ігри з часом – це підступи зла, щоб вибити нас із синхронності, порушити ритм Всесвіту.

Сатурн – планета порядку, суворості, цілеспрямованості, це наші внутрішні цінності, принципи, це стрижень, що рухає нас у вертикальному розвитку. Це мудрість та професіоналізм, уміння приборкати пристрасті, це внутрішня цілісність. Саме з цією планетою пов'язана тема карми. Їй завжди приписують негативний вплив, забуваючи, що карма – це лише причинно наслідковий зв'язок, і видно той, хто бачить у цьому лише негатив, ніколи не стикався з благою кармою.

Календар – це Божественний закон, у ньому є вся необхідна інформація для людини: як правильно чинити, які якості потрібно напрацьовувати, а що може бути спокусою та слабким, вразливим місцем. В основі календаря лежить опис 32 тотемів – тварин-помічників, покровителів. Саме вони наділяють народжених в той чи інший рік своїми характеристиками, вони є підтримкою у важких ситуаціях.

Раніше темі тотемів (тотемних тварин) приділялося величезне значення, зараз багато знань і практик втрачено або повертаються по крихтах. Тому важливо знати свій тотем, щоб мати силу і підтримку, протягом життя напрацьовувати його найкращі якості.

На противагу тотему існує антитотем – це тіньова сторона, вона є у всіх. Знаючи, що несе в собі антитотем, які його негативні риси, ми знаємо, в чому вразливі, над чим треба працювати, щоб нас не спокусило Зло.

Сатурніанський календар починається 21 березня, коли Сонце заходить в 1 градус Овна (цього року це було 20 березня о 23:25). Це новий виток часу, нові енергії, новий управитель року. І нові завдання, які нам потрібно вирішити.

Енергія та сила Гепарда змінюється красою та величчю Павича.

1927, 1959, 1991 і 2023 – це роки, тотемною твариною яких є Павич.

Символізм 2023 року: Павич в різних традиціях і культурах

З павичем пов'язані достаток, процвітання, добробут. Його образ можна знайти у міфах Ірану та Греції, Індії та Китаю. Відразу, при слові павич, ми згадуємо павичевий хвіст, який заворожує своєю красою. Він не просто гарний – у ньому зашифровано багато астральної символіки, пов'язаної із Сонцем, Місяцем, зоряним небом.

У Стародавньому Єгипті символом Геліополіса, міста, в якому був храм Сонця, був павич.

Його зображення можна знайти і в багатьох християнських мотивах: свята Варвара на деяких іконах зображена з пером цього птаха – символ безсмертя та можливості піднятися над світськими речами.

Його можна побачити і біля райського Древа Життя, в Китаї – це емблема династії Мін, а в Стародавньому Римі він був емблемою Юнони, а також емблемою імператриці та її дочок.

В Індії це священний птах Бога Крішну і богині мудрості Сарасваті.

У зороастрійців павич асоціювався з майбутнім, його хвіст – «віяло долі», можливість вибрати для кожної людини свій шлях, багатоваріантність вибору.

У слов'ян образ Жар-птиці перегукується з павичем.

Навіть у наш час було модно ставити пір'я павича у вазу, як символ процвітання та захисту.

Павич уособлював мудрість, грацію, царственість, велич, достаток і безсмертя, але з ним так само пов'язували пихатість, хвастощі, показуху, марнославство.

Прогноз на 2023 рік Павича: основні тенденції, аспекти та задачі

Дуже двояке сприйняття птаха говорить і про сам рік, він вважається досить серйозним для перевірки духу та вміння бачити суть речей.

Павич – покровитель тих, хто шукає вищу мету, але треба вміти протистояти спокусам, навчиться розділяти брехню та істину.

Тим, хто не ставив це питання, рік буде складним, Зло всіма силами буде утримувати і приховувати справжню суть речей. Але маски будуть скинуті і для когось настане тяжке прозріння.

Цього року Зло буде дуже майстерне, воно рідко виявлятиметься відкрито, багато ілюзії, гра в маскарад. Одягнене в благу маску, Зло намагатиметься приспати, спокусити, відволікти від головного, від істини. Ми зможемо бачити розіграні спектаклі, щоб відвернути увагу, гра буде тонкою, часто, як у складному детективі, до останнього моменту не буде зрозуміло, що відбувається.

Це рік обманів, коли пихатість, театральність вийде на перший план, це можна буде бачити у всіх сферах, і у військовій так само. Павич не скасовує жорстокі битви, але він додасть закулісних ігор.

Цей рік може вивести на арену дуже незвичайних, талановитих та обдарованих людей, але їм важливо витримати уроки, не зламати свій дух, не втратити світло.

Це рік розкриття талантів, творчості багатьох, але важливо не спрямувати свій талант на служіння Злу. Думаю, що тема публічних, яскравих людей, акторів, співаків буде цікаво програватися – буде ще чіткіший поділ на тих, хто живить зло і тих, хто зриває з нього маски.

Для тих, хто прагне Світла, Павич буде покровителем і захисником, він дасть можливість утримати і фінансову стабільність, наскільки це можливо в наш час.

Але це й рік вибору, важливого та складного. Приймаючи рішення, ви повертаєте у нове перехрестя свого життя, і тільки від вашого вибору залежатиме, яку дорогу ви обрали.

Основні якості 2023 року Павича

Основними якостями 2023 року Павича є багатоликість, непередбачуваність, вміння перетворюватися, рости, дивувати. Працьовитість та вірність принципам, незалежність, гордість, уміння робити усвідомлений вибір. Це розкриття своїх талантів, уміння реалізувати плани, яскравість. Це прагнення наповнити життя, як своє, так і інших, красою та гармонією. Вміти не залежати від думки інших на шляху до своєї мети.

Антитотем 2023 року Павича

Антитотем 2023 року Павича є Тушканчик.

На противагу царській і гордій птиці, тушканчик сірий і непомітний. З ним пов'язували боягузтво, податливість, бажання злитися з натовпом і не виділятися. Це відсутність талантів, не бажання їх розкрити, працювати над собою. Злість і заздрість заважають бачити світло, заважають думати, а просто роблять людину безвільною.

Мінерал 2023 року Павича

Мінералом 2023 року Павича є авантюрин. Сучасна назва походить від італійського avventura – «випадок». Він допомагає зробити правильний вибір, але він робить життя людини дуже динамічним і творчим. Дарує оптимізм та нотки авантюри, але якщо ви жорсткий консерватор і не готові до змін – з цим каменем вам буде не просто. Він також посилює зв'язок з предками і дає від них захист.

Мудрості, гармонії та перемоги Світла над Темрявою!

З любов'ю, астролог Людмила Давиденко