Дні Дельфіна в 2023 році

Дні Дельфіна (Нульові Дні) триватимуть з 16 по 20 березня

А що ви знаєте про Дні Дельфіна?

Астрологічний Новий рік почнеться 21 березня та його початку передують Нульові Дні, Дні Дельфіна чи "Дні суму та плачу". Що це за дні, яку містерію вони розкривають, як правильно себе поводити в цей період?

Назва "Нульові Дні" говорить сама за себе – це період обнуління, відпускання всього, що віджило та непотрібне, це період очищення душі, тіла, дому, простору. Також це період посту та поминання пращурів.

У зороастрійців в ці дні був строгий піст "Дні суму та плачу", який тривав до 21 березня, коли Сонце заходило в 1 градус Овна, ознаменовуючи новий виток, новий рік, пробудження природи, день Весняного рівнодення.

У зороастрійців перший місяць називався Фравардин – місяць Фравошів, наших пращурів.

Пращури завжди відігравали важливу роль, саме міцні стосунки з ними, підтримання традицій, шанування роду давали допомогу та підтримку.

В нульові дні важливо підготувати себе до прийняття нових енергій, щоб в Новому році почати все з чистого листа.

Знак Риб закриває Зодіакальне коло, закликаючи до розкаяння, милосердя, прощення та любові. І ці останні 5, іноді 6 днів знаку розкривають містерію Риб, їх вищу задачу, завершення та початок.

Звідки беруться ці 5 днів?

Зодіакальне коло складається з 360 градусів. Кожного дня Сонце проходить 1 градус. Але так як рік має 365 (366 у високосний рік) днів, то 5 (6 у високосний рік) днів і являються Нульовими Сонячними Днями чи Днями Дельфіна.

Ці дні енергетично складні. У нас майже не залишилося сонячної енергії, часто можемо відчувати самотність, відсутність сил, тривогу та сум, незахищеність. В ці дні старалися відмовитися від м’ясної їжі, якщо складно витримати строгий піст, то вживайте в раціоні більше овочів, фруктів, горіхів, зелені, трав’яних чаїв.

Проживіть ці дні в чистоті Духа, Душі та Тіла. Дуже важлива чистота в думках, словах та вчинках. Відходьте від негативу, конфліктів, пліток, постарайтесь максимально не включатися в негативні обговорення, не потрапляти під вплив інших. Почніть все з чистого листа, пробачте та попросіть прощення, відпустіть все, що заважає рухатися далі. Це унікальна можливість отримати якісний еволюційний стрибок, який змінить ваше життя.

Тотем цих днів – Дельфін. Це, мабуть, одна з самих надзвичайних рас, яка дожила до наших днів, яка пам’ятає багато культур та цивілізацій, але на протязі всіх віків залишається з людиною, надіючись, що людина теж зможе зрозуміти їх мудрість, стане такими ж чистими та безпосередніми, як вони. Важливо, що в Індії дельфіни признані як особистості. Дельфіни унікальні. Вони бережуть мудрість століть, вони є провідниками вищого світу, але вони як діти: грайливі, чисті, наївні.

Народжені в Дні Дельфіна – особливі люди. Їхня мудрість та інтуїція допомагає розкрити таємниці, це провідники інформації. Вони під захистом Вищих сил, тому завжди відчувають підтримку та допомогу Небес. Такі люди відкриті, довірливі, вразливі, вони як діти. Вони тактовні та благородні, можуть бути хорошими лікарями, вчителями, психологами, езотериками.

Всесвіт завжди готовий захистити таких людей, тому що ображати народжених в Дні Дельфіна або ж самих дельфінів – то страшний гріх. За це можна поплатитися дитиною, буває, що рід просто прибирають.

Антитотем цих днів – Акула. Народженим в Дні Дельфіна важливо не перетворитися в її подібність: бути жадібними, агресивними, йти до цілі по головам інших, бути людиною без моральних принципів, готовим заради грошей та наживи на все.

Кожен з цих сонячних днів має Вищого Покровителя та присвячений одній із рас, яка прийшла на Землю.

П’ять рас – це п’ять великих народів, п’ять егрегорів. Кожен з них мав свою місію, кожен з них приніс на Землю унікальні знання. На превеликий жаль, з часом знання та досвід народи почали використовувати не на благо, а для підтримки зла. За що і були покарані.

Тим, хто любить зануритися в історію, вивчаючи давні цивілізації, буде цікаво впізнати в них певну расу. В кожному з нас є частинка кожної раси, тому важливо рухатися до Світла, до початкових вібрацій, які ці народи несли.

Ці дні – дні пам’яті, каяття та молитви за кожну расу. Це і нагадування нам, що може бути, якщо вибираємо Темряву.

1-й нульовий день – 16.03.2023

2-й нульовий день – 17.03.2023

3-й нульовий день – 18.03.2023

4-й нульовий день – 19.03.2023

5-й нульовий день – 20.03.2023

З любов’ю, астролог Людмила Давиденко